Nový e-shop MOTOPRINT.CZ a další novinky

Modří již vědí...

Nový e-shop Motoprint.cz je na světě

Ahoj všem. Je to tady, skáčeme radostí 3 metry do vzduchu a rohlík od ucha k uchu :-D Nový e-shop Motoprint.cz je na světě. Přešli jsme kompletně na plaformu Shoptet, která mimo milion dalších vychytávek má jednu zásadní výhodu.

Rychlost. Vše se načítá tak rychle, jako když na výjezdu ze zatáčky otočíš zápěstím a všechen výkon poslaný na zadní kolo tě vystřelí vpřed. Kromě toho funguje naprosto skvěle také full text vyhledávání, takže najdeš vše rychleji, než řekneš borůvkový koláč.

Jak říkám, tenhle e-shop má mega dalších fičur, ale co asi oceníš nejvíc je proces nakupování v košíku - ten je jednoduchej jako facka a ve třech krocích máš objednáno, vše je parádně přehledný a graficky čistý.

Plnej gas ze zatáčky :-)

Takhle snadno projedeš nákupním procesem

Novinky a dárky pro každého

Co tam máš dál Vávro? V shopu teď najdeš více než 200 originálních designů polepů na tvou motorku a každý týden přibývají další. Můžeš si bez obav napsat o vlastní design na přání a my ti jej připravíme během několika dní. Už jsem říkal, že za design na přání neplatíš nic navíc? Jo je to zadara, pecka ne? Kromě toho máš teď ke každému zakoupenému polepu praktický dárek navíc. Žádný kraviny, ale různé sady čistících přípravků pro přípravu a aktivaci povrchu ráfků před lepením. Dárek zdarma, jo, zní to hrozně, ale je to prostě grátis :-)

Nová dílna Motoprint

Nová tapeta v dílně Motoprintu, hned je to krapet veselejší :-)

Co se chystá?

Nejen protože Vánoce jsou zase za dveřma, chystáme během několika dní prodej dárkových poukazů, který můžeš koupit pro kohokoliv. Budou dostupné v různých hodnotách a kromě skvělý grafiky voucheru, který dostaneš vytištěný na prémiovém křídovém papíru, na něm najdeš unikátní kód, který ti umožní zaplatit celý nákup na shopu motoprint.cz kdykoliv v budoucnu. Makáme na dalších věcech a produktech, takže se těš, bude to velký. Zatím jsme trochu poladili prostředí naší print factory, příště si na řadě Ty :-)

Tak zatím čus

Pítrs

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.